login

sign up

*This field is required

*A valid email address is required

*This field is required

*Your password and comfirmation password doesn't match

Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Žánry
3d
Akční
Animovaný
Balada
Černá komedie
Dětský
Dobrodružný
Dokumentární
Drama
Erotický
Experimentální
Fantasy
Historický
Horor
Hudební
Katastrofický
Komedie
Krátkometrážní
Krimi
Loutkový
Muzikál
Mysteriózní
Podobenství
Poetický
Pohádka
Povídkový
Psychologický
Publicistický
Roadmovie
Rodinný
Romantický
Sci-fi
Soutežní
Sportovní
Sydney Vollmer
Talk-show
Taneční
Telenovela
Thriller
Válečný
Western
Životopisný
Řadit dle:
Jaeden Lieberher 2001

Jaeden Lieberher

HerecPhiladelphia, Pennsylvania, USAJaeden Lieberher se narodil 4. ledna 2003 ve Philadelphia v USA jeho rodiče jsou Angela Martell a Wes Lieberher. V roce 2011 se přestěhoval se svou matkou přes celou uzemí USA do Los Angeles a tato změna nastartovala jeho hereckou kariéru.

Keanu Reeves

herec, režisérLibanonJeho matka Patricia byla tanečnice a otec Samuel geolog. Poté, co se jejich manželství rozpadlo, přestěhoval se Keanu se svou matkou a mladší sestrou Kim do New Yorku a následně do Toronta. Škola ho moc nebavila, ale zato miloval lední hokej. Nakonec ze školy odešel, aby se věnoval herecké kariéře. Zprvu hrál v méně významných filmech malých produkcí, které nebyly divácky příliš úspěšné. Už od roku 1994 však dostával lepší nabídky; nejvíce ho proslavily filmy Nebezpečná rychlost (1994) a Matrix (1999). Keanu Reeves jezdí rád na motorce a hraje ve vlastní kapele Dogstar. Osud k němu ale přívětivý není. Se svou přítelkyní Jennifer Syme očekávali holčičku, která se ale narodila mrtvá. V reakci na to se Jennifer předávkovala prášky, nastoupila do svého vozidla a ve 130kilometrové rychlosti vrazila do tří zaparkovaných aut. Byla na místě mrtvá. Při natáčení Matrix Reloaded obdržel Reeves zprávu, že jeho sestra Kim trpí leukémií. Přijel za ní a pečoval o ni. Na otázku „Proč?“ odpověděl: „Moje sestra je mi na světě nejdražší

Jon Hamm

ActingSt. Louis, Missouri, USAJonathan Daniel "Jon" Hamm (born March 10, 1971) is an American actor who works primarily in television. For much of the mid-1990s, Hamm lived in Los Angeles as a struggling actor appearing in small parts in multiple television series, including Providence, The Division, What About Brian and Related. In 2000 he made his feature film debut in Clint Eastwood's space adventure, Space Cowboys. The following year, Hamm appeared in the independent comedy, Kissing Jessica Stein (2001) in a minor role. Hamm gained global recognition for playing advertising executive Don Draper in the AMC drama series Mad Men, which premiered in July 2007. Hamm's performance earned him a Golden Globe Award for Best Actor in a Drama Series in 2008. Aside from his work on Mad Men, Hamm appeared in the 2008 science fiction remake, The Day the Earth Stood Still and claimed his first leading film role in the independent thriller Stolen (2010). Hamm had a supporting role in the 2010 crime film The Town. Description above from the Wikipedia article Jon Hamm, licensed under CC-BY-SA, full list of contributors on Wikipedia.
Page 1 of 1159: