login

sign up

*This field is required

*A valid email address is required

*This field is required

*Your password and comfirmation password doesn't match

Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Žánry
3d
Akční
Animovaný
Balada
Černá komedie
Dětský
Dobrodružný
Dokumentární
Drama
Erotický
Experimentální
Fantasy
Historický
Horor
Hudební
Katastrofický
Komedie
Krátkometrážní
Krimi
Loutkový
Muzikál
Mysteriózní
Podobenství
Poetický
Pohádka
Povídkový
Psychologický
Publicistický
Roadmovie
Rodinný
Romantický
Sci-fi
Soutežní
Sportovní
Sydney Vollmer
Talk-show
Taneční
Telenovela
Thriller
Válečný
Western
Životopisný

CinemArt

CinemArt a.s. je největší filmová distribuční společnost v České republice zastupující tři ze šesti nejsilnějších hollywoodských studií: Twentieth Century Fox, Universal a Paramount Pictures.

Každoročně CinemArt uvádí do českých a slovenských kin přes padesát titulů – od filmových blockbusterů jako jsou Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, Tajný život mazlíčků 2, X-Men: Dark Phoenix, Rocketman, Bohemian Rhapsody, Mission: Impossible – Fallout, Mamma Mia! Here We Go Again, Johnny English znovu zasahuje, Alita: Bojový anděl nebo Jurský svět: Zánik říše po diváky a kritikou oceňované filmy Favoritka, Nejtemnější hodina,  BlacKkKlansman či První člověk.

Vedle filmů amerických studií přináší CinemArt divákům také filmy evropské produkce, mezi které se řadí například úspěšná filmová komediální trilogie Fakjů pane učiteli 1 až 3, francouzské komedie Co jsme komu zase udělali?, Vánoce a spol. a Srdečně vás vítáme, na Oscara nominované německé drama Nikdy neodvracej zrak, finské válečné drama Neznámý voják, italské oceňované drama Dogman, německý film Balón, francouzsko-finský rodinný film Putování se sobíkem, filmová satira Ztratili jsme Stalina či či německý kandidát na Oscara Nikdy neodvracej zrak.

CinemArt je také respektovaným distributorem českých filmů, partnerem uznávaných filmových producentů i začínajících filmařů. Mezi úspěšně uvedené filmy poslední doby patří komedie Po čem muži touží a Ženy v běhu, Chata na prodej a filmovými kritiky oceněné drama Jan Palach. Mezi oceňované filmy v distribuci CinemArtu patří i snímky Hastrman, Domestik, Chvilky a Všechno bude. Posledně jmenovaný film získal cenu za nejlepší režii v hlavní soutěži Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a šest Českých lvů. Dalšími českými tituly, na které v roce 2019 mohli diváci přijít do kina, jsou například komedie Teroristka Radka Bajgara, Přes prsty Petra Kolečka a Vlastníci Jiřího Havelky, které doplnil v Karlových Varech diváckou cenou oceněný dokument Olgy Sommerové Jiří Suchý – Lehce s životem se prát.

Kromě filmové distribuce se CinemArt věnuje i koprodukci vybraných českých titulů. Prvním koprodukčním titulem CinemArtu byl oscarový snímek Jana Svěráka Kolja. Dále následoval divácky úspěšný film Davida Ondříčka Samotáři. V roli producenta či koproducenta se CinemArt představil například u filmů Tátova volha Jiřího Vejdělka, Bezva ženská na krku Tomáše Hoffmana či Čtyřlístek ve službách krále Michala Žabky. V současné době se připravuje v produkci CinemArtu několik dalších projektů, posledním již realizovaným je film Vlastníci režiséra a scenáristy Jiřího Havelky.